Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Stolarz - Cie郵a
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/05/2018 11:50:21
tydzie temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Bran瘸: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / wojew鏚ztwo: Rejon alpejski
Miejsce pracy / miejscowo嗆: Megeve
Zadania:
wykonywanie dom闚 w ca這軼i z drewna (styl kanadyjski)
wykonywanie konstrukcji dachowych z drewna
wykonywanie barda篡, taras闚, balustrad itp.
monta barda篡 drewanianych
docinanie element闚 drewnianych do monta簑 budynku
praca na wysoko軼i
Oferujemy:

francusk umow o prac tymczasow
stawk godzinow+ premie
dodatek 篡wieniowy 9 € netto/ dzie pracy
d逝goterminow wsp馧prac
bezp豉tne zakwaterowanie
zdaln opiek konsultanta przez ca造 czas trwania kontraktu
pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
do鈍iadczenie w stolarstwie budowlanym
dobra kondycja fizyczna i brak l瘯u wysoko軼i
komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 pracy w tzw. ekipie
wysoka motywacja do pracy, zaanga穎wanie
mile widziana znajomo嗆 j瞛yka francuskiego
mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie CV opisuj帷ego do鈍iadczenie za pomoc strony https://interimax.com/oferty-pracy/stolarzciesla/

Informujemy, 瞠 Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie, ul. G這wackiego 4/9, 30 - 085 Krak闚. Kandydatowi przys逝guje pe軟e prawo dost瘼u do swoich danych osobowych w陰czaj帷 w to prawo do ich usuni璚ia lub poprawiania.
Niniejszym wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie w celach zwi您anych z procesem rekrutacji, zar闚no obecnym, jak i organizowanymi w przysz這軼i, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z p騧n. zm.). Wyra瘸m tak瞠 zgod na udost瘼nianie moich danych osobowych innym podmiotom nale膨cym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do cel闚 zwi您anych z prowadzonymi obecnie lub w przysz這軼i procesami rekrutacji.

Cena: Praca z

Zg這 naruszenie
Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
000000000

Ods這n: 9

Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie
Szukaj Og這sze
wawa-ogloszenia.pl - kupie, sprzedam zamienie Warszawa
Zamie嗆 Og這szenie
Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
Darmowe og這szenia Warszawa  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
Kup, sprzedaj, wymien Warszawa  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Kupuj Warszawa
WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.wawa-ogloszenia.pl