Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Praca dla kierowcy C+E w Stanach Zjednoczonych
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 8/11/2018 15:37:28
5 dni temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Bran瘸: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Stany Zjednoczone
Region / wojew鏚ztwo: El Paso, Texas

Zadania:
• przew霩 towar闚 samochodami ci篹arowymi z przyczepami
• transport pomi璠zy wyznaczonymi punktami na terenie ca造ch Stan闚 Zjednoczonych
• utrzymywanie sta貫go kontaktu z baz oraz raportowanie
• dbanie o stan techniczny pojazd闚, kontrola oraz zg豉szanie usterek
• dotrzymywanie termin闚 dostawy
• zachowanie procedur bezpiecze雟twa oraz procedur obowi您uj帷ych w Firmie
• w razie potrzeby pomoc w za豉dunku oraz roz豉dunku towar闚
Oferujemy:
• gwarantowany 3 letni kontrakt, zatrudnienie bezpo鈔ednio u sprawdzonego pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie $900 – $1250 tygodniowo (wynagrodzenie podstawowe + premie oraz dodatki)
• organizacj wszystkich formalno軼i przed wyjazdem (uzyskanie Zielonej Karty oraz niezb璠nych dokument闚)
• pe軟 obs逝g konsultanta na miejscu (za這瞠nie konta bankowego, uzyskanie numeru ubezpieczenia itd.)
• zapewnione zakwaterowanie
• pokrycie kosztu podr騜y – bilet lotniczy
• p豉tne szkolenie „CLD training” po kt鏎ym pracownik uzyskuje prawo do prowadzenia pojazd闚 w USA

Wymagania:
• do鈍iadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E (min 2 lata) – potwierdzone referencjami
• status niekaralno軼i oraz za鈍iadczenie bezwypadkowej jazdy
• ch耩 podj璚ia d逝gotrwa貫j wsp馧pracy
• znajomo嗆 j. angielskiego na poziomie pozwalaj帷ym na swobodny kontakt - warunek konieczny (B1/B2)
Minimalne do鈍iadczenie: min. 2 lata
Wynagrodzenie: Tygodniowo: $900-$1250
Typ umowy: umowa o prac
Aplikuj : https://interimax.com/oferty-pracy/praca-dla-kierowcy-ce-w-stanach-zjednoczonych/
Przyjmuj do wiadomo軼i, 瞠:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie przy ul. G這wackiego 4/9, 30-085 Krak闚.
2. Dane przetwarzane s w celu realizacji proces闚 rekrutacyjnych.
3. Dane mog by przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych us逝g w豉snych oraz naszych partner闚, zgodnie z wyra穎nymi zgodami.
4. Dane b璠 udost瘼niane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap闚 rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dost瘼u do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
697800757

Ods這n: 6

Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie
Szukaj Og這sze
wawa-ogloszenia.pl - kupie, sprzedam zamienie Warszawa
Zamie嗆 Og這szenie
Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
Darmowe og這szenia Warszawa  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
Kup, sprzedaj, wymien Warszawa  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Kupuj Warszawa
WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.wawa-ogloszenia.pl