Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Monter wyk豉dzin
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/02/2020 12:22:07
2 dni temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Bran瘸: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / wojew鏚ztwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowo嗆: Lyon

Zadania:
• monta wyk豉dzin pod這gowych (g闚nie wyk豉dziny dywanowe, mog si pojawi PCV i inne )
• docinanie element闚 wg wskazanych wymiar闚
• przygotowanie pod這瘸
• wyr闚nanie wyk豉dzin
• obs逝ga narz璠zi
Oferujemy:
• francusk umow o prac tymczasow
• stawk godzinow
• dodatek 篡wieniowy 9 € netto/ dzie pracy
• premi 10% do pensji (prime precarite)
• mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach p豉tnych +25% i 50%
• mo磧iwo嗆 otrzymania zaliczki
• bezp豉tne zakwaterowanie i dojazd do pracy
• zdaln opiek konsultanta przez ca造 czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• do鈍iadczenie w monta簑 wyk豉dzin w budynkach mieszkalnych lub u篡teczno軼i publicznej
• dok豉dno嗆, precyzja, estetyka wykonania
• umiej皻no嗆 obs逝gi narz璠zi do monta簑
• zdolno軼i manualne
• prawo jazdy kat. B (min. u jednej osoby w ekipie)

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-wykladzin-4/

Aplikuj帷 na powy窺ze og這szenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie, w celu niezb璠nym do realizacji proces闚 rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powi您ane.
Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przekazywanie za pomoc 鈔odk闚 komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub us逝gach Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie oraz jego partner闚 i podmiot闚 wsp馧pracuj帷ych (marketing bezpo鈔edni).
Jednocze郾ie o鈍iadczam, 瞠 moja zgoda spe軟ia wszystkie warunki o kt鏎ych mowa w art. 7 RODO, tj. przys逝guje mi mo磧iwo嗆 jej wycofania w ka盥ym czasie, zapytanie o zgod zosta這 mi przedstawione w wyra幡ej i zrozumia貫j formie.
Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
607901319

Ods這n: 12

Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie
Szukaj Og這sze
wawa-ogloszenia.pl - kupie, sprzedam zamienie Warszawa
Zamie嗆 Og這szenie
Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
Darmowe og這szenia Warszawa  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
Kup, sprzedaj, wymien Warszawa  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Kupuj Warszawa
WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.wawa-ogloszenia.pl