Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
<< Poka wszystkie
Stolarz budowlany - monta w 鈔odku
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 27/10/2020 14:14:29
1 godzin temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Bran瘸: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / wojew鏚ztwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowo嗆: Bozel

Zadania:
• monta stolarki w mieszkaniach (parkiety, pod這gi, listwy przypod這gowe, balustrady, schody, tarasy, drzwi, okna, meble itd.)
• obs逝ga elektronarz璠zi
• praca g堯wnie w pensjonatach, rezydencjach, domach prywatnych
• przestrzeganie przepis闚 BHP i porz康ku w miejscu pracy
Oferujemy:
• francusk umow o prac tymczasow
• praca do ko鎍a roku
• stawk godzinow + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek 篡wieniowy minimum 9 € netto/ dzie pracy
• mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach p豉tnych +25% i +50% do stawki
• bezp豉tne zakwaterowanie i dojazd do pracy
• opiek zdalnego koordynatora przez ca造 czas trwania kontraktu
• pomoc w dope軟ieniu wszelkich formalno軼i przed wyjazdem
• zwrot za odzie robocz do 80€ na podstawie paragonu
Wymagania:
• do鈍iadczenie w pracy na stanowisku stolarza min. 5 lat
• bieg豉 obs逝ga elektronarz璠zi
• znajomo嗆 j. francuskiego na poziomie B2
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane do鈍iadczenie w pracy we Francji
• mile widziane posiadanie auta na wyjazd

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/stolarz-budowlany-montaz-w-srodku-2/

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dost瘼ne s pod adresem www.interimax.com.
2. Bezpo鈔edni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych mo磧iwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.
3. Dane osobowe przetwarzane s w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przes豉nie do nas zg這szenia rekrutacyjnego b璠zie r闚noznaczne z wyra瞠niem zgody na udzia w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
4. Dane osobowe mog by udost瘼niane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap闚 rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mog by ujawniane naszym podwykonawcom wy陰cznie w zakresie 鈍iadczonych dla nas us逝g, w szczeg鏊no軼i podmiotom wykonuj帷ym us逝gi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom us逝g hostingu.
5. Dane b璠 przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usuni皻e w przypadku niepodj璚ia pracy. W przypadku wyra瞠nia dobrowolnej zgody na udzia w przysz造ch rekrutacjach, dane b璠 przechowywane a do momentu jej wycofania.
6. Przys逝guje Pa雟twu prawo do 膨dania od administratora dost瘼u do danych osobowych dotycz帷ych swojej osoby, ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania, a tak瞠 prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do 膨dania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. W przypadku wyra穎nej zgody maj Pa雟two prawo do jej cofni璚ia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wp造wa na zgodno嗆 z prawem przetwarzania, kt鏎ego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni璚iem.
8. Informujemy tak瞠, 瞠 podanie danych jest dobrowolne, ale niezb璠ne do wzi璚ia udzia逝 w rekrutacji. Brak wyra瞠nia zgody na udzia w przysz造ch rekrutacjach nie b璠zie stanowi przyczyny odmowy zatrudnienia.

Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
697800757

Ods這n: 15

Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie
Szukaj Og這sze
wawa-ogloszenia.pl - kupie, sprzedam zamienie Warszawa
Zamie嗆 Og這szenie
Warszawa - sprzedam, kupie, zamienie  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
Darmowe og這szenia Warszawa  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
Kup, sprzedaj, wymien Warszawa  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Kupuj Warszawa
WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.wawa-ogloszenia.pl